| Unicorniii a întrebat:

Deci, îmi place de un tip cu un an mai mare, eu sunt în clasa a 9-a. La începutul anului, vorbea cu mine *precizez că sunt singura fată din clasă cu care se băga în seamă* şi îmi dă like la poze, *sunt şi singura fată din clasă la care-i dă like la poze* şi dacă vine pe hol şi ţipă "Care are un pix?" pe mine mă întreabă separat dacă am un pix laughing mă rog, e cam exagerat...problema este că îmi place de el de la începutul anului şcolar şi sunt prietenă cu toţi prietenii lui, dar cu el nu am reuşit să mă împrietenesc, sunt o persoană destul de sociabilă. Şi de multe ori, când e el în preajmă mă fac toată roşei în obraji şi râd şi vorbesc numai tâmpenii. Credeţi că este posibil să mă placă şi el?

13 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Este putin probabil sa te placa atat de mult cat ti-ai dori tu: daca te-ar fi placut si ar fi dorit o relatie cu tine, atunci incerca macar sa te invite la un suc, dupa ce ti-ar fi spus cat esti tu de frumoasa pentru el, asa cum ar face orice baiat matur care este indragostit de o fata.

| LoveSleep a răspuns:

Neutrino are perfectă dreptate, ca de obicei a spus TOT ce era de spus.

Răspuns utilizator avertizat