| Trivium a întrebat:

dupa cum stiti a inceput scoala oficial de ieri am facut cunostinta cu colegii colegele, dar am remarcat o fata si de o data mia picat limba sa spunem asa.Ieri nu am vb mai deloc cu ea dar azi am inceput sa ne jucam asa mai copilareste si am inceput sa ne luam in brate unu pe altu, mie mi-a placut sincer sa fiu happy. Dupa ore am mers ne-am mai plimbat cu o prietena de a ei si tot asa joaca si ne-am apropiat si mai tare pana la un moment dat cand mi-a spus ca sunt unul dintre cei mai draguti baieti din clasa, cuvant pe care nu il asteptam.Cand aproape sa ajung la ea acasa eu trebuia sa ma duc pe alt drum si inainte sa plec m-a lasat sa o pup pe obraz am pupat-o de mi-am ulte ori si am luat-o si in brate.Si nu m-a respins.Acum si intrebarea mea oare ma place?

4 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Iata ca in numai doua zile, voi ati reusit sa puneti bazele unei mari iubiri. Felicitari! Trebuie sa fie o fata tare deosebita!

| MisFit20 a răspuns:

Cu siguranta te place, numai pierde timpul. Be brave.

| unknøwn a răspuns:

Da.
Data viitoare ştii ce ai de făcut, french kiss. Nu fă asta când vă luaţi rămas bun. Toate fetele se aşteaptă la asta. Fă-o şi tu mai pe la începutul interacţiunii, să o surprinzi.
Baftă!

| vivigreen a răspuns:

Sigur te place. Continua ce ai inceput, aicuraj! FAta asta chiar vrea ceva, si iti zice o fata sin toata experienta eihappy Doar continua asa. Dar nu o intreba direct daca vrei sa fie ceva intre voi ca o vei speria. fi subtil