| victor100196 a întrebat:

Eu sunt de 5 luni impreuna cu iubita mea. Ea are foarte multi prieteni baieti si ea arata foarte bine, spun asta nu pentru ca este iubita mea, chiar este foarte frumoasa, observ asta si cand suntem impreuna prin oras, foare multi tipi se uita la ea. Noi invatam impreuna, dar ea nu vrea ca, colegii nostri sa stie de relatia noastra, doar colegi - nu si prieteni, ca am mai iesit cu prieteni dea ei. Si inca o chestie, ea cind pune poze pe facebook foarte multi baieti comenteaza cu tot felul de inimioare si chestii, pe mine asta ma enerveaza, dar ea imi spune sa stau linistit ca ei asa glumesc. E normal asa ceva sau sun eu prea gelos?!
Si nu e cu mine pentru bani sau chestii, eu sincer sa fiu nu sunt bogat si nici nu sunt super mega extra frumos.
Nu stiu daca conteaza foarte mult, dar am si dormit imreuna si avem amandoi cate 20 de ani.
Astept pareri/sfaturi si va multumesc anticipat!

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vei fi inlocuit cu un BMW...

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Doar dormit?
Daca ai fi singura persoana lângă care sa dorească să-și petreacă restul vieții, ar spune lumii întregi ca ești universul ei și restul prietenilor băieți (care nu sunt decât atârnători care așteaptă sa fie fata singura), ar dispărea ușor.
Dar pentru ca pe FB la profil, nu cred ca are poza cu tine, pentru ca ea le da apa la moara, înseamna ca ești pur si simplu actualul prieten.
Fetei ii place atenția, iar doar de la tine, nu e suficient.

| victor100196 explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

Nu doar dormim, am facut sex de 3 ori. Poza de profil nu pune cu noi ca sa nu vada alti baieti, dar a pos poza cu noi pe wapp. Si chiar ieri mi-a zis sa nu ii mai zic tot chestii legate de altii pentru ca ei sunt doar prieteni si ca tine foarte mult la mine.

| victor100196 explică (pentru Ionescu_Marius_1980):

Ca sa nu vada colegii*

| Ionescu_Marius_1980 a răspuns (pentru victor100196):

Doar de 3 ori? Imi pare rau sa-ti spun, dar o relatie normala (nu in focurile începutului), are 3 contacte pe săptămâna...
Daca nu vrei tu mai des, de aceea cauta "atenție", daca nu vrea ea mai des, sta cu tine pana găsește pe altul care o sa "atragă" mai mult...