| JustMeCata a întrebat:

Faza este ca eu sunt indragostit de o fata daca putem spune asa iar o alta fata este indragostita de mine. Nu stiu ce sa fac este sutuatia pe care nu mi-o doream sa fiu, stiu ce este sa iubesti pe cineva si sa nu fi iubit. Nu stiu nu as vrea sa o dezamagesc nici pe acea fata care ma place dar tot atunci in sufletul meu este o alta.
P.S. cu fata pe care o plac eu nu am nici o relatie, nu i-am spus nimic inca cum ca mi-ar placea ce ea.

Ce sfaturi aveti pentru mine?

7 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Menaj a trois

| JustMeCata explică (pentru Woodenpints91):

Deja sa s'ecrit MENAGE et quel menage a trois? T con ou conne?

Răspuns utilizator avertizat
| DragosHuuuu a răspuns:

Trebuie sa ai rabdare fa-i cunostiinta fetei careia ii place de tine cu un alt baiat iar ea atunci poate ca s-ar indragosti de acel baiat iar tu vei putea fi cu fata doritawinking

| Kazfit14 a răspuns:

Buna! uite, spre de exemplu sunt fata si cunosc foarte foarte bine situatia si stiu cum este. Intr-adevar ii complicat, ii dificil sa alegi sau sa faci ceva, dar uite. sfatul meu ar fi sa incerci sa vorbesti cu fata de care iti place, sa vezi gusturile placerile ei, sa chiar sa faci cum faceti mai toti baietii sa o "vrajesti" laughing si poate cine stie cum o sa stea treaba. dar nu trebuie sa uitam de faptul ca mai exista o fata care te place. In cazul in care o cunosti, vorbesti cu ea si iti este draga chiar poti sa.i dai o sansa pentru ca nu dupa mult timp ai sa vezi ca si tu o sa incepi sa tii la ea. Dar daca nu o cunosti cum este ea de fapt si doar stii de existenta ei gandeste.te ca si tu esti fix in aceeasi situatie ca ea.Tu o placi pe fata respectiva dar ea nu te cunoste. eu sincer nu pot sa.ti dau sfaturi precise sau din astea pentru ca fiecare gandeste diferit, dar sper ca ti.am facut o mica idee in legatura cu asta. Totul consta in ceea ce simti:*eu iti urez bafta si sper ca orice vei alege o sa ai un motiv pentru care ai facut asta si totul o sa fie bine! happy