| albertcraiova a întrebat:

Salut TPU
ideea e ca am intalnit o fata care mi-a bagat id de mess cred ca de pe facebook la gasit ca mi-a zis ca la gasit de la o prietena a colegei ei buun
ideea e ca de sambata trecuta am inceput sa vb si vad ca avem multe in comun chiar multe si parca ne apropiem tot mai mult
ideea e ca multi mi-au zis cand le-am aratat poza cu ea ca nu cred ca ea are 15 ani si poate sa ma pacaleasca
ideea e ca urma sa o invit duminica prin parc la o plimbare desi acceptase ea luni s-a lovit la picior cand facea incalzirea la volei si nu poate sa mearga vreo 2-3 saptamana ca are picioru in ghips si parca mi s-a rupt sufletu cand am realizat ca nu ma mai pot intalni cu ea
acum intrebarea pe care vreau sa va o adresez e:OARE CHIAR MA PLACE SI S-A INTAMPLAT SA NU NE MAI PUTEM INTALNI SAU DOAR SE JOACE CU INIMA MEA? desiiiii ea mereu cand intru pe mess cand vin de la scoala tot ea incepe conversatia si cand terminam de vb ma intreaba:si altceva de parca tot vrea sa vb incontinu
alta idee ca mi-a zis daca e sa vin la ea daca nu putem merge in parc desi eu as vrea ca prima data cand ne intalnim sa fie in parc sau in oras nu la ea acasa sad
voi ce parere aveti va rog am si eu nev de ajutor happy

Răspuns Câştigător
| St3fY_3193 a răspuns:

Daca nu ai incredere in ea cerei web si acum vrei sa iti arate si buletinu ca sa vezi cati ani arelaughing si ce ciudat cum s-a lovit, cred ca esti foarte nerabdator sa o intalnesti si sa va cunoasteti nu ai de cat sa astepti sa ii se vindece piciorul si sa vb pe mess sa va mai cunoasteti...si poate pe mess ai mai mult curaj sa o intrebi ce crede despre tine sau daca ii place de tine ceva de genubig grin succes si sper sa se vindece repede piciorul ca sa va puteti intalni:X

4 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

O cheama cumva angidiaconu?laughing Si eu am avut o din asta, eu cred ca se joaca cu tine *** adica ti-a dat ea web, sau ai vazut-o tu in real life cu picioru rupt in bandaje?(si pe web poate face asta) eu cred ca este bullshit ca este prea... prea pe fata cum trebea sa te intalnesti cu ea cum gata sia rupt picioru:--J ai grija mai dai o sansa sa zicem dar nu pune suflet mari sanse sa ti-o traga rau!

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Hmm thinking pai din ce ai scris la inceput am crezut ca poate e timida si de asta nu a vrut sa va vedeti atunci.dar daca ti-a zis sa va intalniti la ea acasa.sincer eu cred ca isi bate joc de tine.chiar daca ea iti scrie prima.nu cred ca veti reusi sa va intalniti vreodata si daca si prietenii spun ca nu pare de 15 ani.e clar ca minte.ce fata la 15 ani vorbeste cu baieti pe mess si ii invita prima data la ea acasa.doar parasutele. oricat de mult vb pe mess.nu poti sa stii niciodata cu cine vb.eu nu cred ca ea e vreo parasuta, dar sunt sigura ca se joaca cu sentimentele tale.

| albertcraiova explică:

Eu unu o cred de 15 ani ca asa nici eu nu par de 14 ca par de 16-17 laughing
dar ideea e ca si a astepta sa ne vedem hmm nu stiu ce sa zic cred ca mai astept 1 saptamana asa sa vad daca se face bine sau poate iar se intampla ceva.o sa revin in zilele urmatoare daca se mai intampla ceva ca vad ca azi nu intra pe mess de fapt seara asta ca azi dimineata intra si vorbiram

| albertcraiova explică:

Si nu chiar am intrebat-o de ce e interesata de mine si cum ma crede
si a zis ca amici suntem de multi si daca vrea sa avansam depinde de mine
ideea e ca parintii ei sunt divortati si acum sta la taicasau care n-are web. oricum tot ce pot sa fac e sa vb cu ea si sa mai rabd 1 saptamana asa poate mai mult si sa vad ce o iesi oricum ar fi un cadou frumos de aniversare ca am intalnito cam dupa 4-5 zile dupa ce am facut 14 ani laughing