| Alex_Alex_2003 a întrebat:

.. Eram la ora de sport si nu mi-am facut incalzirea ne-a pus sa alergam 100M cat de repede putem si mi s-a blocat picioru la 5 m de finish terminam in 12 secunde... este o vena intoarsa sau intindere de muschi? Cineva cu experienta? Dau funda pls

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Onehear7 a răspuns:

Aceasta problema ar putea fi cauza a lipsei calciului in oase ceea ce a provocat blocarea articulațiilor și respectiv a mușchilor. Sper că te-am ajutat.