| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU, ieri am spart-o de domnisoara pe iubita mea, ea 16 ani eu app 18, neprotejat, fara ejaculare. Azi am avut alte 2 acte sexuale cu ejaculare dar nu in ea. Imediat dupa a doua ejaculare am continuat actul sexual inca 5-10 secunde. Iar dupa 4-5 ore i-a venit ciclul. Care ar fi sansele sa fi ramas însărcinată si ce imi recomandați sa stau linistit sau sa ii iau pastila maine? Ms frumos

11 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cu ciclul imediat, stai liniștit.

| Emilian65 a răspuns:

Daca i-a venit menstruatia nu poate sa ramana gravida.

| Invictusman a răspuns:

Ultimul lucru pe care l-ai spart cred ca e un pahar, la cum te exprimi nu știu ce ai putea tu sa spargi.

| Teo29 a răspuns:

Folositi prezervativul pe viitor.

| Depoka a răspuns:

Voi vă jucați ca nu va este bine. Cand luati o decizie consultați-va de zeci de ori. Un copil nu este o joacă, cum nici bolile cu transmitere sexuală nu sunt o joacă! Voi nu aveti alte lucruri pe cap? Si cum poți să te exprimi in halul ăsta față de iubita ta?
Voi habar nu aveti cu ce se mănâncă viața asta.
Mult noroc, ce pot sa zic... Mi-e mila de tipa aia.

| intrebcenustiu a răspuns:

"am spart-o" laughing ce sa spargi ma tu la 19 ani cu *** ala?

| Mayhem666 a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Raspunsul tau a fost bestial hahaha.

Nu are nici 19 ani, a zis aproape 18, deci are inca 17.

| DenqOO a răspuns (pentru intrebcenustiu):

Iti dai seama cat de subtire o are, cat un ac, de a spart-o. :-D

| Alexandra9998386 a răspuns:

Este la ovulatie?

| anonimulanonimat a răspuns (pentru Alexandra9998386):

Nu, a fost la ovulatie acum 2 saptamani

| mateibasarab01001 a răspuns:

Varule puscaria e aproape si vezi ca are sanse sa faca sida...