| anonim_4396 a întrebat:

Salut tpu.Ies de cateva saptamani cu o fata,azi a venit la mine, ne-am sarutat, ne-am mangaiat, aveam erectie(tot timpul am cand sunt cu ea).Dar cand am dezbracat-o nu am mai avut erectie orice as fi incercat.Din ce motive se poate intampla asta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Emotiile si teama de esec afecteaza starea psihica si din acest motiv apare starea de inhibare si pe moment disparitia dorintei sexuale. O repriza de petting prelungit poate sa fie de bun augur. Succes!

| Spitz10 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Daca pana acum aveam teama de esec, cum pot sa scap de ea mai ales acum cand am esuat deja?

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pentru ca majoritatea nu vreti sa ingtelegeti ca ucenicia erotico-sexuala se face pas cu pas, by Petting, nu se sare direct in butoiul cu sex!
Trebuie cunoscut corpul, cum reactioneaza la atingeri, senzatii si tot restul!
SEXUL NU E CIOCOLATA!

| mihai69 a răspuns:

Emoții.

| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici...Din cauza emotiilor mari pe care le-ai avut cand ai vazut-o dezbracata.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Emotii.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu avem ce sfaturi sa-ti dam, trebuie sa ai mai multa incredere in tine.

| Necunoscut112 a răspuns:

Emoţii.

| Spitz10 a răspuns:

M-ar ajuta si cateva solutii sau sfaturi