| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata dar nu am vorbit cu ea aproape deloc decat la simulare la mmate cand m-a intrebat o grila...

adica ea nu-i cu mine in clasa, nu cred ca asi avea vreo sansa adica sa aleaga intre pieteni ei pe care ii stie de 8 ani sau pe mine... Pana la urma nu am multe calitati pe care nici nu le pot arata adica cant la pian, si ce sa fac sa ii iau la scoala? Nu

Daca credeti ca am vreo sansa, puteti sa imi scrieti daca sa ii cer cererea de prietenie pe fb sau sa astept pana la examen sau sa o las balta?

Faza e ca sunt foarte timid si e prima data cand simt asta fata de cineva... ma simt din ce in ce mai trist si fara viata

Răspuns Câştigător
| RobertMoon a răspuns:

Salut, e o situatie foarte intalnita la cei de varsta ta. Prima oara ar fi bine sa ii dai cerere de prietenie pe facebook, asa incepe totul in ziua de azi chiar daca nu sunt de acord cu asta, in fine... trimite-i cerere de prietenie si ii poti spune acolo ce simti fata de ea, asa iti poti incerca norocul, ai doua sanse sa te refuze sau sa inteleaga si sa doreasca sa va cunoasteti. Eu cred ca tu ai o sansa in plus fata de colegii ei pe care ii cunoaste de 8 ani deoarece posibil ca fata sa se fi saturat de aceleasi fete in fiecare zi. Exista si varianta sa fie nehotarata fata, adica sa iti zica nu stiu ce sa zic, vedem. Asta inseamna ca are mai multe,, variante'' si are de ales dintre mai multi baieti.

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

I-ai spus ce ti-am zis?

| FloreaVicentiu97 a răspuns:

Poate te va ajuta :) http://artaseductiei.ro