| anonim_4396 a întrebat:

imi place de o fata dar nu am vorbit cu ea aproape deloc decat la simulare la mate cand ma intrebat o grila laughing
adica ea nu'i cu mine in clasa, nu cred ca asi avea vro sansa adica sa aleaga intre pieteni ei pe care ii stie de 8 ani sau pe mine... Pana la urma nu am multe calitati pe care nici nu le pot arata adica cant la pian, si ce sa fac sa ii iau la sc? Nup
Daca credeti ca am vro sansa, puteti sa imi scrieti daca sa ii cer cererea de prietenie pe fb sau sa astept pana la examen sau sa o las balta?

3 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fratele meu, daca iti place de ea trimite-i prietenie e facebuci, vorbiti o inviti la o bere si de acolo te descurci tu

| neutrino a răspuns:

Mai asteapta, este mai sanatos pentru tine.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dă-i o cerere.