| stefan2542001 a întrebat:

imi place de o fata si nu stiu cum sa fac sa-i vorbesc, si lu colegul meu ii place de ea la fel si eu o plac. La scoala vorbesc rar cu ea si pe facebook nu vrea sa vorbeasca, cu mine dar nu stiu de ce. Cum pot sa fac sa vorbesc cu ea. Sa o fac gagica mea?

8 răspunsuri:
| XtremeDemon a răspuns:

Depinde ce fel de fata este ea... ati recomand sa incepi cu ceva simplu... un gest ceva ce nu fac toti baieti ceva diferit, sa vada ca e mai speciala pentru tine.

| stefan2542001 explică (pentru XtremeDemon):

Eu am m-ai vorbit cu ea dar acum nu m-ai vorbeste cu mine.

| stefan2542001 explică (pentru XtremeDemon):

Neutrino eu vreau sa aflu daca ma place si nu stiu cum

| XtremeDemon a răspuns:

Hmm, uitate la ia fara sa faci nimic, doar uitate la ia iar daca ia se opreste pentru 1 sec sau incearca sa nu se uite la tine si nu spune nimic cu siguranta tine la tine

| Patricia07 a răspuns (pentru XtremeDemon):

Cee? Nu! Cu siguranta nu ii asa. Eu cand stiu ca se uita un baiat la mine si nu il plac, cu siguranta nu stau sa ma uit la el. Adica daca il place se uita la el si ii zambeste. Dar nu va face gestul asa din placere, crede-ma. Eu am un coleg ce se uita la mine si pur si simplu il evit! fiindca ma enerveaza. E un gest destul de enervat cand se uita un baiat intr-una la fata.Mie una nu imi place! Asa ca te sfatuiesc sa afli ce gen de fata ii, ca probabil nu ii cazi bine. Si de asta nu vb nici cu tine. Succes!

| stefan2542001 explică (pentru Patricia07):

Pai si ea se uita la mine si imi zambeste mereu cand ma vede la fel si eu

| XtremeDemon a răspuns:

Pai nu faci asta de 5 ori faci o data 2 ori majoritatea feteleor se intimideaza cand ai place de un baiat incearca sa nu se uita sau se incurca sau se balbie...

| stefan2542001 explică (pentru XtremeDemon):

Tot ce spui tu e adevarat, adica asta se intampla intre noi