| bogdan171995 a întrebat:

Imi poate da cineva niste sfaturi in legatura cu ce fel de gesturi facute de un baiat unei fete poate provoca placere? ( chestii de genul: saruturi pe gat, etc)

6 răspunsuri:
| serendipity8300 a răspuns:

Depinde de la o fata la alta. daca imi amintesc bine cele mai sensibile zone sunt cele de pe gat si decolteu.

| Nuvăsufăr a răspuns (pentru serendipity8300):

Mai usnt şi unele erogene pe spate. happy

| ionyionelutza a răspuns:

Pai depinde de la o fata la alta...de exemplu o pupi pe cat.usor la ureche, te joci cu sfarcurile ei. tiam spus depinde de fata, sfatul meu este sa ii "studiezi" tot corpul si o sa vezi care sunt punctele erogene

| Lady2012 a răspuns:

Uh,eu sunt fata si imi place enorm sa ma sarute pe git!

| andreeei a răspuns:

Sarut-o pe tot corpul si iti vei da seama care stimuli ii provoaca placere si care nu. Altfel nu ai cum sa stii.in general le place pe gat, pe burta, pe sani, pe cand sunt foarte multe care nu suporta sa fie pupate in ureche

| mimikafrumusika a răspuns:

Sa stii ca nu conteaza la fel de mult zona ca si felul in care o atingi.Important e sa o mangai incet si cu multa dragoste, sa o iubesti, dar sa te iubeasca si ea(astfel va simti mai multa placere). Succes!