| marinatelechi a întrebat:

Imi place de un baiat, insa el este cam nehotarit in legatura cu fetele(adica cind vorbim despre saruturi, cind despre alti/alte baieti/fete)ce sa fac ca sa il cuceresc?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca o tot lalaieste asa poti sa stai dupa el zile intregi, fii mai serioasa si spune-i daca vrea sa fie cu tine ii dai timp 1 zi sa se gandeasca, daca nu atunci sa-si vada de viata lui.

| kinderdoll a răspuns:

Nu trage de el prea mult. ia-l tare. si cum a zis si Cobra47 daca nu ii convine. lasa-l in durerile luihee hee