| anonim_4396 a întrebat:

Deci am o mare problema.Totul a început așa : acum câteva zile când mergeam pe o un trotuar de biciclete sau asa (desigur pe bicicleta) a trecut un băiat tot cu bici și s-a uitat la mine. Urmatoarea zi am ieșit iarasi afara cu bicicleta și l-am văzut, iar odata când am trecut am văzut că s-a uitat după mine și era aproape sa pice.In fiecare zi îl văd cu bicicleta și azi când am fost iarăși la o tura am văzut că voia să se pună lângă o bancă care era aproape de mine, dar s-a răzgândit și a plecat, in timpul ăla s-a uitat la mine, chiar și când a trecut pe langa mine.Sincer,nu îl cunosc așa, dar l-am văzut de multe ori și chiar vreau să știu cum îl cheamă...siii nu prea știu cum să îl întreb ca să nu fie ciudat

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă as fi în locul tău data viitoare când l-aș întâlni as merge sa vorbesc cu el, având în vedere ca nu îl cunoști și în caz ca te refuza nu e niciun stres.

| Dragos13ro a răspuns:

Daca il vezi pe o banca ia-ti inima in dinti si du-te la el. Daca pare suspect fa reclamatie la politie.