| Jefrel96 a întrebat:

In jur de 1 luna am vorbit cu o fata, iar cand a inceput scoala ne-am oprit din senin, nici pana acum nu am mai vorbit, dar eu parca inca mai simt ceva pentru ea, dar ea nu a dat niciun semn de viata. Sa trec mai departe sau sa ii dau mesaj?

2 răspunsuri:
| ℓαυяα a răspuns:

Da i un mesaj, vezi cum reacționează, dacă vrea sa vorbească cu tine. Dacă nu răspunde sau răspunde greu înseamnă ca nu e interesată și ar trebui sa mergi mai departe.

| ElisaAna a răspuns:

Nu ati mai vorbit de atatea luni si abia acum te-ai trezit? Pai daca a vazut ca nici tu nu mai dai niciun semn...
Daa, da-i mesaj. Cu toate ca e cam tarziu dupa atata timp posibil sa isi si facut iubit. Dar mai bine mai tarziu decat niciodata.