| anonim_4396 a întrebat:

In legatura cu acel lichid preejaculator.El cand apare? Apare la fiecare contact sexual neprotejat? Pentru ca am facut-o cu prietena mea de 2 ori neprotejat dar faptul ca sunt la inceput si cu putina experienta nu cunosc prea bine dar prima oara am facut sex sub 2 minute si mai mult am stat decat sa ma misc pentru ca simteam ca o sa cedez iar cand am simtit ca nu mai pot am iesit si nu am ejaculat in ea iar a 2-a oara am intrat in ea de vreo 3 ori dar de fiecare data nu am stat mai mult de 3-4 secunde si ieseam si bineinteles din nou nu am ejaculat in ea si nu cred ca se pune problema de vreo sarcina, stiu ca exista risc dar nu cred ca sunt asa ghinionist.Deci care e treaba cu acel lichid? Apare intotdeauna? Il simti? Apare doar la sex, sau si daca te masturbezi? As dori un raspuns mai amanuntit.Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Yohanes a răspuns:

Masturbeaza.te si vezi!

| GotenKs18 a răspuns (pentru Yohanes):

Te rog invata sa vorbesti prima data si dupa poti raspunde tu la intrebari.Si bineinteles invata sa citesti pentru ca esti cam pe langa subiect. Sport la invatat