| DeEeA_2049 a întrebat:

Salut TPU:*
In primul rand, scuzati categoria dar e cea mai citita.
Asa, deci. Vreau raspunsuri cat mai rapide.Merg acum pe la 2 jumate cu prietena mea cea mai buna la mall. Faza e ca acolo o sa fie inamica nostra nr.1,care ne barfeste, fara ca noi sa-i fi facut ceva.As vrea sa ii fac ziua un cosmar, dar nu stiu prea multe lucruri pe care as putea sa i le fac.
Multumesc anticipat si, desigur, fundita :*

Răspuns Câştigător
| Anablondyi a răspuns:

Va uitati un pic la ea si incepeti sa radeti, in asa fel incat sa`si dea seama ca despre ea vb laughingsi va luati si voi o trupa de baieti ca sa-i faceti in ciuda ...multi sa fie nu 2-3 laughing) si sa aveti in mana mobilul (asa poarta toate vedetele) si un suc cola la doza mica :*:* stiti foarte bine ca sunteti vedete, nu? de ce oare va barfesc?winkingwinkinginvidia draga, invidia:* asculta sfatul meu, daca tu te simti vedeta in fata ei, o sa moara de ciuda devil ENJOY laughing

5 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Ce-ar fi sa fii o "lady" si nu o biata tzata? Daca accepti prima varianta, te duci la ea, o saluti si o intrebi daca vrea sa fiti prietene, sau sa aplanati toate discutiile, mai ales ca sunt sarbatorile de iarna.

| InoTkd95 a răspuns:

Ana chiar are o idee buna. Pune in aplicare ce a zis ea si sigur o sa fie o zi super pentru voi!winkingdevil Distractie placuta!happy

| ArTeMiSs_8963 a răspuns:

Ati putea sa va cumparati ceva ce inamica voastra nu are posibilitatea sa aiba ca sa ii faceti in ciuda... Si inca ceva, nu o bagati in seama, daca o bagati in seama se v-a considera importanta;-) si voi va coborati la nivelul ei? eu nu cred, asa ca ignorati-o ca sa simta ca nu e asa importanta precum se crede, zambit-ii ca sa simta ca o tratati cu indiferenta. Eu cred ca decat sa-i faci ceva si sa-i dai subiect de barfa mai bine o tratezi cu indiferenta si o ignori.

Succes, o zi buna:*

| Dragoosh a răspuns:

Pai daca vorbeste cu un baiat bagate in vorba cu acel baiatwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna solutie: daca spune ceva n-o baga in seama SAU ia-ti toate prietenele cu tine si colegele si cand o sa va vada pe toate o sa se oftice raubig grin