| aPerfectLive a întrebat:

Am o mare problema! Iubesc un baiat enorm de mult, si prietena mea la fel, eu si cu baiatul acesta am mai fost impreuna odata demult, si ne-am despartit, si nu sunt sigura ca mai tine la mine, dar eu tin la el. Faza este ca si prietena mea il iubeste si vrea sa fie cu el, si nu stiu ce sa fac daca o sa fiu cu el.In primul rand nu vreau sa imi pierd prietenia cu ea, si in al doilea rand s-ar putea sa ma bata daca o sa fiu cu el, sau sa imi faca viata un cosmar! Sa spuna secretele mele intregii scoli, sa ma jigneasca de fata cu toti colegii etc.Nu stiu ce sa fac! Va rog ajutati-ma dau funda!sad

Răspuns Câştigător
| DanYyY_3270 a răspuns:

Daca prietena ta stie ca il placi nu ar trebui sa-l doreasca, la fel si tu, daca sunteti atat de bune prietene nu ar trebui ca un amarat de prunc sa stea in calea prieteniei voastra.Nu-i singuru baiat de pe lumea asta, si in plus ar trebui sa incercati sa nu v-a mai placa de el, si sa gasesti altu' la fel si prietena ta!