| Pryntzul a întrebat:

In trecut am fost cu o fata, aproximativ 6 luni,toate bune si frumoase, pana din pricina unui pariu ne-am despartit..eu orgolios de fel nu am cautat-o vreo 2 luni..cu gandul ca se intoarce ea,dar nu a fost asa,acum am inceput din nou sa vorbim,radem, glumim..stiu sigur ca inca tine la mine..cum sa fac sa fim din nou impreuna?

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Pai scoate-o in oras, la un restaurant ceva sa fie mai gol si vorbeste cu ea, spune-i TOT ce simti SINCER si poti incerca sa o saruti daca vezi ca reactioneaza si sa va impacati.Si eu am nevoie de un lucru asemanator doar ca nu am mai vorbit.Salut,succes!

| Pryntzul explică (pentru Cristiann25):

Sincer la asta ma gandesc si eu doar ca nu vrea... spune ca ne facem mai mult rau...

| Cristiann25 a răspuns (pentru Pryntzul):

Incercarea moarte n-are! Daca nu incerci o sa te gandesti mereu ca nu ai facut ceva ca sa o recastigi! Incearca si apoi sa ne spui ce ai facut.Succes!

6 răspunsuri:
| Liliana1981 a răspuns:

laughing Spune-i adevarul. Zi-i ca ai fost orgolios si PROST dar ca o vrei inapoi.

| stepphy a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea si sa iti ceri scuze.Si poate va impacati.Eu zic ca cel mai bine este sa vorbiti direct.Nu prin invitatii si chestii de acestea care nu duc nicaieriwinking.Te-ai gandit ca poate vrea sa fi-ti doar prieteni? Nu cred ca dupa ce pariul acela ea mai crede in tine.Cel putin eu nu as crede.Ce-ai facut, ai mai face-o sau mai grav.Succes boy.

| Pryntzul explică (pentru stepphy):

A trecut mult timp de atunci si nu cred ca scuzele sunt de folos.

| stepphy a răspuns (pentru Pryntzul):

Dar depinde, poate ea chiar asteapta acele scuze, nu conteaza timpul, conteaza iubirea.Si nicii nu stii daca te mai place sau doar vrea sa comunicati asawinking. Oricum pentru mai multe sfaturi cauta-ma printr-un msg cu id-ul tau