| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,m-am intalnit cu o fata si am vrut sa intretinem relatii sexuale,totul a mers bine dar dupa putin timp mi-a spus sa imi pun prezervativul,am scos-o si cand l-am pus mi s-a dus erectia,si nici nu am mai avut alta, a fost un moment foarte stanjenitor, as dori sa stiu daca vi s-a intamplat si voua sau am eu vreo problema si ar trebui sa ma duc la un medic

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Deseori se poate intampla si produce acest efect neplacut si foarte ''stanjenitor'' care poate sa apara atat din cauza lipsei de experienta cat si a surescitarii, a stresului psihic care de regula apara in astfel de momente pe fondul fricii generate de teama de a nu fi la inaltimea asteptarilor. In cazul tau NU este nevoie de medic sau psihoterapeut, ci de mai multa experienta sexuala adica de putina... rutina. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Tu ai o o problema cu erectia. Consulta un medic.

| Hammurabi a răspuns:

În cazul ăsta, pune-o pe ea să-ți pună prezervativul și nu-ți mai moare.

| QElenaBoghiu a răspuns:

"Desfac prezervativu si moare ", zici ca-i dai comanda.

Este din cauza emotilor, stres, oboseală și a lipsei de experiență.