| Dum4ass a întrebat:

Mai demult mi-a placut de o fata la nebunie. Am continuat sa vorbim foarte foarte des ea stia ca o placeam si ea nu ma placea fiindca mi-a zis dar nu m-am suparat. Tot am vorbit mereu mereu mereu ca cei mai buni prieteni, le plimbam cu bicicletele etc. In ultimul timp ea nu imi mai acorda atentie, eu incerc mereu sa vorbim dar ea doar raspunde la intrebarile mele nu ma intreaba prima de vorba. Stiu sigur ca nu are probleme de familie si stiu 100 % sigur ca nu e suparata pe mine. I-am dat si flori de Dragobete si tin enorm de mult enorm la ea. Nu vreau sa o pierd si mi-e teama. Ce pot sa fac?
Ce are? Mi-e teama...

2 răspunsuri:
| ZambetDeGheata a răspuns:

Intreab-o ce are...

| SwEetAnnIs a răspuns:

Poate esti prea insistent, adica, nu stiu, scrie-i un mesaj sincer cu ceea ce simti si poate vei rezolva problema. Sau daca nu incearca sa afli de la prietenele ei, ele sigur stiu. Funda?