| papusica88 a întrebat:

SALUT TPU! Mie îmi place de un băiat dar este prea mare pentru mine este vecinul meu si il iubesc enorm si nu știu ce sa mai fac. Spuneti voi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Didixu a răspuns:

Si ce daca ii cu 3 ani mai mare ca tine si eu am stat cu un baiat mai mare cu 3 ani ca minewinking

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa nu iei legatura cu el fiindca e prea mare pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| Andu21 a răspuns:

In primul rand, ar trebui sa dai mai multe detalii, de pilda, ce inseamna la tine "prea mare pentru mine", ce varsta ai tu si ce varsta are el? Cum de s-a ajuns in aceasta situatie? Nu cred ca te puteai indragostii atat de nebuneste de el pe cat spui, doar de la o simpla privire sau un simplu "buna"...

| mox4moxi a răspuns:

Nu te iubeste sinucide-te taieti venele...

| papusica88 explică (pentru mox4moxi):

Nu fac asta pentru un baiat nebunoo

| papusica88 explică:

Eu am 15 el are 18!

| papusica88 explică:

Eu am 15 el are18

| Andu21 a răspuns (pentru papusica88):

Nu este o diferenta chiar atat de mare intre voi. Stai de vorba cu el, vezi daca el are sentimente asemanatoare pentru tine, iar mai apoi o sa stii tu singurica ce este de facut.

Mult noroc!