| anonim_4396 a întrebat:

este ceva rau daca un baiat cu care ies de pe afara ma place si se da la mine (intr-un fel imi place de el ) dar eu sunt cu un baiat m. pe care il iubesc enorm?

Răspuns Câştigător
| rusel a răspuns:

Noi oameni spunem nu...
dar gandeste-te la iubitul tau cum va reactiona el cand va auzi, eu am reactionat urat cand am auzit ca iubitul a facut poze cu fete in par.
si unde crezi ca am ajuns?
la despartire.

| Pinga a răspuns (pentru rusel):

Dar nu stiu ce sa fac cu cel care ma place! poti sa-mi dai un sfat?

| rusel a răspuns (pentru Pinga):

El stie ca tu ai iubit?
unu care sti nu cred ca este ceva normal adica sa iasa cu o fata care are iubit!
spune-i lui, eu am un iubit si daca el mar vedea cu tine sar supara, te rog intelege situatia, nu cred ca e normal sa iesim noi doi, de comunicat mai poti comunica cu el dar nu des, daca el nu intelege situatia, trebuie sa de indepartezi de el sti de ce spun asta, sa nu afla iubitul ca daca alfa iese nasol.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai o sa-l fakii sa se simta rau, gelos ...si poate chiar o sa va despartitii...asa ca un sfat ar fi sa nu-l mai lasii sa se dea la tine sau sa-i zici sa inketeze ptrk ai pretenwinking