Întrebare recomandată | FrozEenSoul a întrebat:

FUNDA! Intrebare mai mult pentru fete big grin. Ce parere aveti daca prietenul vostru e mai scund ca voi? (Cu 1 cm, maxim 2 ). Dar daca tine la voi, va aduce flori, va demonstreaza ca va iubeste, te respecte, te alinta... Intr-un cuvant te iubeste. Ce parere aveti de inaltime intr-o relatie (Nu 10 cm, doar vreo 2 - 3 cm ).

Răspuns Câştigător
| bambi12313 a răspuns:

Dar nu conteaza inaltimea intr-o relatie ci sentimentele, principiile, calitatile, perspectivele. Degeaba este inalt sau Fat-Frumos daca el nu stie ce inseamna respectul si iubirea. Poate fii si cu 10 cm mai scund pentru mine nu conteaza. Prietenul meu este cu 2-3 cm mai inalt ca mine, insa cand iesim la o petrecere sau altundeva devin eu mai inalta ca el, avand tocuri. Nu ma deranjeaza pe mine deloc, iar daca cineva comenteaza am invatat sa nu-mi mai pese.
Nu-ti fa griji daca fata pe care o placi te place si ea nici nu va tine cont de inaltime happy caci asta conteaza cel mai putin

6 răspunsuri:
| AnGeL a răspuns:

Toate fetele spun ca nu conteaza inaltimea sau felul in care un baiat arata....eu sunt sincera si consider ca in general inaltimea chiar conteaza insa daca este vorba doar de 1 cm-2 nu cred ca ar fi deranjant pentru persoana iubitawinking

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Nu conteaza inaltimea atata timp cat ne iubim unul pe altul.
O seara buna!

| ƛƝƊƦЄЄƛ a răspuns:

Păi şi eu sunt mai înaltă decât el.
Nu contează înălţimea happy

| Cat a răspuns:

Inaltimea nu va compensa cat de scurta e mintea.
Compatibilitatea caracterelor conteaza mult mai mult decat similaritatile fizice, mai ales cand e vorba de povesti care-ar vrea sa se desfasoare ceva timp.

| pysy5 a răspuns:

Pe mine nu ma deranjeaza chestia asta ceea ce conteaza e ca ma iubeste si eu il iubesc pe el...

| Eleonore a răspuns:

Un om nu se masoara in inaltimea fizica ci in adancimea sufleteasca. Este ca si cum un scafandru ar alege sa sara de la trambulina de la 3 m intr-o piscina a unui hotel de lux doar pentru ca arata bine locul, cand langa ea este un ocean dar fara fite. Omul este un adanc, nu un gard vopsit cu sclipici.Nu tu trebuie sa te simti prost ci persoana care e goala pe dinauntru. Sa fii doar un ambalaj pe raftul vietii tale e cel mai trist lucru.