| BlaBlaBla111 a întrebat:

Plac un baiat de un an, si el ma place :X.Problema e ca ne-am cunoscut intr-un club si in aceeasi noapte m-a luat la el acasa.Eu nu o am decat pe mama, care e plecata in strainatate.El e orfan.Am mers impreuna la casa lui si pentru ca eu eram obosita m-am culcat. Dimineata pe la ora 4 ma scol si ma uit in jur:eu dezbracata, el la fel.Dar m-a uimit faptul ca eram calare pe el.Nu imi aminteam deloc ce s-a intamplat...Intai am crezut ca m-a violat.Nu sunt sigura! Cand s-a sculat si el l-am intrebat ce mi-a facut.Mi-a marturisit ca am facut sex.I-am tras o palma si am dat sa plec, dar m-a luat in brate si mi-a facut cea mai frumoasa declaratie de dragoste si m-a rugat in genunchi sa ii mai acord cateva zile ca sa ne cunoastem si sa vad ca e un baiat de treaba.Nu am putut rezista si l-am ascultat.Acum el ma iubeste si inca isi cere scuze pentru intamplarea din acea noapte,dar uneori mai ezit si pot trece zile intregi cand nu vorbesc cu el,dar el insista si ori ma suna,ori vine la mine acasa,etc.
Nu stiu ce sa cred,o fi buna relatia asta sau nu? Mentionez ca in timpul anului m-a scos la un suc,cafea si m-a invitat si la el acasa unde si-a invitat prieteni, a dat petreceri...Nu m-a obligat niciodata sa fac perversitati, nici sex oral.
Sa-l pastrez ca prieten sau ca iubit?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce oameni ciudati...
cred ca doar s-a folosit de tine, nu cred ca o relatie poate incepe astfel... daca te intelegi cu el poti continua, daca nu e loc de intelegere lasa-l si ai grija de viata ta...

| roxiada a răspuns:

Ma gandesc ca mama ta a plecat de acasa tot pentru a-ti fi tie mai binahappy, de aceea cred ca aceasta relatie a ta cu baiatul care-si cere mereu scuze nu e tocmai ok, se simte atras de tine mai ales ca poate i-ai oferit cat de cat siguranta si acel sentiment de apartenenta si asta pentru ca el e orfan! cea mai buna solutie dupa parerea mea e sa-l ti mai la distanta, sa nu-i zici in fata ''sa o terminam pe veci'', sa nu faci asta dar poti frumos sa-i zici ca vrei sa te pui si u mai cu burta pe carte pentru ca iti respecti mama care face atatea pentru tine! las-o mai moale cu el! succes!:*

| Ghiti2011 a răspuns:

Clar ca iubit pare a fi un baiat foarte de treabe ca e destul de pretios nu rata ocazia faputl ca asi facut sex nu suna de genu ca el tea... pe tine suna de genu tu l-ai... pe el el pe tine poate ati baut amandoi nu-i vina lui sa stii ca baieti au nevoie sa faca sex

| BlaBlaBla111 explică:

Am 21 de ani, el are 24.In noaptea aia nu m-a luat cu forta la el acasa pentru ca si eu m-am simtit atrasa si am mers de bunavoie.E de ajuns?

| BlaBlaBla111 explică (pentru BlaBlaBla111):

OOO,scuze.Nu e orfan! Am inteles eu gresit...Mama si tatal lui traiesc...Mama mea a plecat la o ruda in strainatate, nu de tot.doar 6 luni happy.