| Yoloasdf a întrebat:

Problema este in felul urmator :
Eu imi pot decalota penisul in stare flasca fara probleme iar in stare erecta nu pot face asta fara alte chestii ajutatoare.
Cu apa si cu sapun il pot decalota in stare erecta insa il pot decalota doar daca e ud.
Pot face sex?
Poate o fata sa imi faca sex oral?
Va rog raspundeti cat mai repede

9 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Da poti face si sex vaginal insa cu atentie si doar in cazul in care vaginul este foarte bine lubrifiat. De asemenea iti poate face si sex oral daca foloseste saliva din plin. Ar trebui sa iti faci timp si zilnic cel putin de 2-3 ori sa faci exercitii de largire a deschiderii preputiului cu ajutorul a 2 degete. Poti folosi un unguent cum ar fi crema Nivea ori Dermovate, pentru a inmuia pielea preputiului pentru ca largirea sa se produca mai usor. Multa sanatate!

| Yoloasdf explică (pentru corbulalbrosu):

De acte ori pe zi ar trebui sa fac acest exercitiu si pentru cat timp?

| mihai69 a răspuns:

Da și da.

| lusyniuu a răspuns:

Cand am citit că vrei raspuns cat mai repede mi am imaginam un tip cu o fata langa el cu penisul in stare efecta asteptând nerăbdători amândoi sa vada raspunsurile de pe TPU ca sa treaca la actiunelaughing

| Yoloasdf explică (pentru lusyniuu):

Nu e chiar asa laughing pana la urma e ok situatia?

| lusyniuu a răspuns (pentru Yoloasdf):

Bine inteles ca nu este ok. poate i se schimbă culoarea limbii! laughing)

| Yoloasdf explică (pentru lusyniuu):

laughing) ma refeream daca pot face sex daca il pot decalota in stare erecta doar cand e ud

| lusyniuu a răspuns (pentru Yoloasdf):

Da mai de ce sa nu poti nu exista vreo problema

| Yoloasdf explică (pentru lusyniuu):

Nu stiu ma gandeam ca daca nu pot decalota fara nimic altceva nu pot, si inca ceva daca nu e ud si pun prezervativul pe el se decaloteaza singur cum ar veni?