| GabyTzu_1295 a întrebat:

problema mea este urmatoarea.am fost cu o fata 1 an si 6 luni si pe motiv de infidelitate m-am despartit de ea.acum sunt cu alta, dar asa...
eu o iubesc pe fosta foarte mult, dar am fost f bun cu ea si m-a luat de fraier.acum numai stiu ce sa fac, vreau sa ma impac cu ea, dar numai pot.ajutoor...actuala e ok, dar de fosta mor de dragu ei...

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Fosta ta iubita e recidivista, chiar daca o sa formati din nou un cuplu nu o sa fie ca si la inceput. Relatia voastra se va baza pe suspiciuni si gelozii nesanatoase si pana la urma vei ramanea cu o amintire frumoasa din partea dansei: un sms plin de iubire neimpartasita "iubi, nu ne potrivim deloc, am incercat si am depus efort dar fiecare are nevoie de putina libertate sa-si urmeze cararea sa in viata".

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Un an si sase luni, nu se poate uita usor.Ai si iubit-o,te-a si inselat,toate astea iti lasa urme si impresii puternice in suflet.
Daca tot tu te vei intoarce la ea, vei fi luat inca o data de fraier, cred eu.Intotdeauna vrem ceea ce nu putem avea si nu apreciem ce avem.
Gandeste-te bine, poate nu merita sa treci din nou prin ce ai trecut...

| KaterinaPetrova a răspuns:

Iartoo pe fostaabatting eyelashes asa sunt fetele mai nebuneelaughing) dar tu sa nu faci asa ceva intelgiii?laughing daca si ea te iubeste eu zic sa va mai dati o sansahappy totusi aveti un an si 6 lunitongue