| anonim_4396 a întrebat:

Sunt baiat, sunt in clasa a 8a si am 14 ani si imi place de o fata din scoala cu mine, e in a 6 a...am vorbit de cateva ori si am observat ca e cam plictisita de mine, stiu ca acum 2 luni ii placea de un baiat de 20 de ani.ce sa fac? Sa o mai stresez? Oare si acum ii place de tipul ala.voi ce ma sfatuit sa fac?

7 răspunsuri:
| DiamondShine a răspuns:

laughing)

| Hutzy95 a răspuns:

Fii atent aici, baga-te in seama cu ea si vorbeste mai des cu ea odata la 3 sau 4 zile, dupa aia la 2 sau 3 zile dar sa nu o plictisesti asa macar 10 minute la scoala dupa aia sa ii ceri ID-u de mess dupa aia o inviti in oras la o cafea ce e asa greu? Atunci ai timp sa ii spui ca iti place de ea.
Dai funda?

| ace02 a răspuns:

Deci ea are 12 ani, tu 14 si tipu 20 de ani. Unde a ajuns societatea asta, iti recomand sa iti gasesti o fata de varsta ta. Si ii recomand acelei fete sa isi gasesca un „prieten" de varsta sa. bft

| ace02 a răspuns:

Si daca vrei un sfat totusi, baga-te cu ea in seama, nu are nici-o sanșa cu ala de 20 de ani. E doar o tampenie caraterestica varstei, funda?

| anonim_4396 explică (pentru ace02):

Fetele de de varsta mea, stau doar cu baietii de +16 ani sad..cam toate din clasa de la mine au iubiti de varsta mea, si din clasa adversa nu-mi place de niciuna, de asta incerc cu fete mai mici.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Scuze am vrut sa zic ca au iubiti de +16 anii.

| ace02 a răspuns:

Nu trebuie sa fi trist, scoala nu inseamna absolut tot, intelegi? Poti gasi o fata chiar la tine in cartier. Dar poti incerca cu ea