| numeleexistadeja a întrebat:

sunt cu o fata de 1 an si 3 luni si i-am zis mereu sa o facem si nu vrea a zis ca nu e pregatita si sa mai asteptam (ea are 16 ani iar eu 17) In fine... intr-o seara am mers la o prietena de a ei unde am dormit peste noapte si ne-am bagat la somn pe la 3 noaptea si ea s-a trezit la 5:30 de dimineata sa se pregateasca pentru scoala si m-a trezit si pe mine si am inceput sa o sarut pe gat, sani. Eu seara m-am bagat in pat gol, gol si asa am dormit, ea era imbracata intr-un tricou si o pereche de pantaloni foarte subtiri... Si dimineata ne-am jucat pana am ajuns sa fiu peste ea si i-am zis sa o facem si a zis ca nu si i-am pus * la * si am impins dar cu voia ei si a inceput sa o doara si mai tare si mai tare pana a inceput sa planga. Ea e virgina si nu ne-am putut da seama daca s-a intamplat ceva pentru ca era pe stop dar pe trecute. Toata ziua s-a vaitat de dureri de burta si de *. Credeti ca mai e virgina. Pareri va rog!

9 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca ai impins penisul si a intrat in ea, este si normal sa nu mai fie virgina. Ai fost un rau ca ai fortat-o. Sexul se face cu acordul ambelor parti. In cazul tau a fost un viol, care te va costa cu libertatea, daca ea te va reclama la politie.

| XDeDeX a răspuns:

Pai daca actul sexual s-a produs posibil sa nu mai fie virgina si spun doar POSIBIL pentru ca nu la toate himenul e la fel la unele e mai elastic la altele nu.
Dar daca a durut-o burta posibil sa fi avut contractii musculare. Sper ca te-am putut ajuta o seara buna

| numeleexistadeja explică (pentru XDeDeX):

XDeDeX lasa-mi un id de mess sau ceva pe care putem vorbi, vreau sa te intreb mai multe, multumesc! :*

| XDeDeX a răspuns:

Dami un privat happy ok?

| XDeDeX a răspuns:

Uite fb Diana si Ionut da-mi add

| LarisaViviana a răspuns:

Daca nu a iesit sange nu mai e virgina daca nu, se poate s mai fie

| numeleexistadeja explică:

Imi cer scuze, am uitat sa specific ca i-am "bagat-o" prin pantaloni. Credeti ca mai e virgina?big grin

| Dalllya105532 a răspuns:

Nu, nu mai e virgină.

| numeleexistadeja explică (pentru Dalllya105532):

Scuze, am uitat sa specific, i-am bagat-o prin pantaloni, credeti ca mai e virgina?