| CarlosBogdan17 a întrebat:

Sunt disperat, am o problema mare.De ceva timp am observat ca testiculul stang e mai lasat decat cel drept, dar acum 2 saptamani m`a durut toata partea de jos, adica testiculele si partea de jos a burtii.Nu stiu daca am ceva, dar am mai citit pe net si am dat de cancer si sunt disperat. Spuneti ce am? Fara glume va rog frumos!

7 răspunsuri:
| e1xtz a răspuns:

Calm..toti barbatii avem un ''ou''mai sus si unul mai jos. fara exceptie..asa si cum femeile nu au sanii perfect egali.iar cu durerea, poate fi lipsa de activitate sexuala, sau eventual efort..ca sa fii cat mai linistit poti s mergi la medicul de familie pentru un consult.dar nu iti face griji prea mari ca nu este cazul

| sayWhaaat a răspuns:

Calm happy. O vizita la medicul de familie, si te vei lamurii.

| NnDWtf a răspuns:

Fuge, fuge!

| JohnCena02 a răspuns:

Mai taie din el dal drqqq```

| CarlosBogdan17 explică:

M`am lasat de mansturbatie acum 2 luni, cred ca de asta m`au durut.

| NnDWtf a răspuns (pentru CarlosBogdan17):

Aha, deci asa se numeste la barbati, "mansturbatie" si la femei "mawomansturbatie"

| Gladiatorul21 a răspuns:

Sall! Daca e mai mare decat cel drept si mai greu poti avea ruptura de prapur asta doar daca ridici greutati mari sau daca sari de la mari inaltimi sau se mai poate face si de la bicicleta daca e prea mare si tu prea mic te fortezi sa urci pe ea si se rupe prapuru! Bafta si vezi ce faci!