| Rooney7 a întrebat:

Sunt genul de persoana care vorbeste cu toata lumea, destul de sociabil.Dar cand vine vorba sa bag in seama o baga/abordez nu prea ma pricep..adica nu am nici inspiratie, imaginatie.La modul general vorbesc de; prieteni/colegi, nu de oameni necunoscuti.De exemplu, maine la scoala..inafara de clasicul Buna, nu prea stiu ce sa le spun."nu am cuvintele acasa". Mentionez ca sunt f putin timid. Daca mi-ati putea da` nsite sfaturi ar fi perfect!

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

O conversatie, indiferent de intentiile tale, tine si de varsta ta, si de experienta si de ce nu, de voaloarea ta! Intotdeauna, discutiile pornesc si sunt influentate de mediul in care au loc, in cazul tau, de problemele de la scoala.

| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Ce-ai ma, la scoala de ce mergi, ca sa inveti, nu? Deschide o discutie pe baza temelor din acea zi, dupa care o dai un muzica si alte activitati pe care le fac cei de varsta ta