| Victor010 a întrebat:

Sunt in clasa a 10-a nou transferat in liceu. Am observat o fata care dupa parerea mea iese din multime. Nu e fitoasa, este la fel de 'handicapata' ca mine laughing si ne intelegem ok. Nu ne cunoastem decat de o saptamana insa nu stiu... ma simt atras de ea. Are acel ceva. Desigur ca nu o sa ma duc la ea sa ii propun sa fim intr-o relatie inca de acum. Dar as dori niste sfaturi despre cum sa ma fac observat in fata ei. Cum sa fiu eu cel pe care l-ar prefera dintre mai multi baieti. Chiar nu vreau raspunsuri cu 'da-i flori' sau 'spune-i direct'. Nu merge asa. astept raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Fii destept la scoala, ia note foarte mari si iti garantez ca fata te va remarca.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu zici ca fara flori, fara ciocolata si cuvinte dulci si fara sa o curtezi (asta zic eu), atunci asteapta pana cand ea va observa cat de inteligent si frumos esti.

| Victor010 explică (pentru neutrino):

Nu a spus nimeni ceva de inteligenta sau frumusete laughing ma consider un baiat simplu. Ceea ce am intrebat eu este ce as putea face ca sa ma fac observat pana sa ii propun intrarea intr-o relatie cu mine.

| neutrino a răspuns (pentru Victor010):

Fii destept la scoala, ia note foarte mari si iti garantez ca fata te va remarca.