| lRazvanl a întrebat:

Sunt intro relatie cu o fata foarte frumoasa si dupa 2 saptamani nu stiu ce comvorbire sa mai pot cu ea. Ne intalnim dar la telefon nu stiu ce sa mai zic. Ajutati-ma dau funda!

Răspuns Câştigător
| AlexandraCris a răspuns:

Găseşte tot felul de discuţii nu neapărat importante. Gen: "Câte like-uri ai primit la poza "X"?" sau "ce ai mai făcut?" şi încearcă să dezvolţi răspunsurile ei. Spune-i ce ai mai făcut. Povesteşte-i întâmplări mai vechi. Spune-i tot ce îţi trece prin minte. Întreab-o de copilărie sau spune-i să îţi povestească ce a mai făcut şi ce întâmplări amuzante a trăit. Adu-ţi aminte şi tu de întâmplările amuzante trăite. Fă-i complimente. Vorbeşte-i din inimă şi spune-i ce simţi pentru ea. Numai să nu îi vorbeşti de fostele laughing))). Scoate-ţi simţul umorului la iveală. Nu ştiu ce să îţi mai zic. Dacă mai ai nelămuriri, să mă întrebi.
Succes!

8 răspunsuri:
| patriciaxd a răspuns:

Fetelor le place mult sa vorbeasca despre ele. pune-i intrebari legate de chestii pe care le face ea, de ce ii place, de ce parere are despre diferse lucruri.

cauta chestii interesante pe net pe care sa i le poti povesti. sau chestii amuzante, cum ar fi metode stupide prin care au murit niste oameni.

| blueheart a răspuns:

Nu mai gandi atat. Trebuie sa fii tu insuti,sa fii natural. Vorbeste cu ea despre ce iti place, despre ce ii place, muzica, carti, filme. Sunt atatea subiecte despre care puteti vorbi. Nu trebuie sa fii timorat.
Totul va veni de la sine. Cred ca te va ajuta si ea. happy

| NimeniSiAtat a răspuns:

Incearca sa gasesti pasiuni comune si de aici diverse discutii

| lRazvanl explică (pentru NimeniSiAtat):

Pai nu imi vine nimic in minte. Sincer nu stiu ce sa mai vorbesc.

| simonafrumoasa a răspuns:

Doamne! e atat de penala intrebarea asta. Adica...e prietena ta amice; auzi numa:"nu avem ce sa vorbim". Atunci inseamna ca esti pampalau.scuze. Chestile aste nu ti le planuiesti de dinainte.vai vai!

| DaFuqDuck a răspuns:

Pasiuni comune! Incearca sa fii sincer, nu sa te prefaci ca esti ceea ce nu esti!

| lRazvanl explică:

Pe moment nu imi vine nimic in minte. Sincer nu stiu ce sa mai vorbesc.

| lRazvanl explică:

Sincer toti meritati sa castigati funda dar o dau unuia care m-a ajutat mai mult.Scuzati-ma si va multumesc pentru sfaturi :*