| marius1995 a întrebat:

De curand am cunoscut o fata, ea imi facea complimente eu ei. Ea mi-a dat nr de tel.dar pe fb este intro relatie straight face nu stiu ce sa cred, ce sa fac, cum sa reactionez... ajutati-ma! FUNDA

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
19 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Daca ti-a facut complimente inseamna ca e o persoana draguta, nu neaparat ca te place.
Uita de ea si gata.

| zurick a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa te ingrijorez, poate in relatie cu tine.

| h3r a răspuns:

Vrei s-o batem?
Merită.

| blueheart a răspuns (pentru h3r):

Ai nevoie de o mana de ajutor? Ma ofer voluntar. laughing

| h3r a răspuns (pentru blueheart):

Hmm, accept!
Cine s-ar pune cu 2 femei?

| blueheart a răspuns (pentru h3r):

thinking Nu stiu

| h3r a răspuns (pentru blueheart):

Oprim la "Romana" și îi spargem pe toți!

| blueheart a răspuns (pentru h3r):

"Romana"? laughing Ai perfecta dreptate.winking

| h3r a răspuns (pentru blueheart):

Da, da.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Daca v-ati facut complimente reciproc, ai dreptul sa-i ceri o explicatie.

| Anonymous1995 a răspuns:

Are într-o relație cu cineva sau doar într-o relație? poate că șia pus relație ca să scape de eventualii "admiratori" și să vorbească doar cu tine.Te-ai gândit la asta? :d

| Radu_Bogdan_Ionut_1990 a răspuns:

Vorbeste deschis cu ea si vezi care e treaba. Asta e rezolvarea. Intreab-o care e treaba cu relatia si daca vezi ca e loc, marturiseste-i ca vrei o relatie cu ea. Daca nu e loc, nu te baga.

| Pufoseniiee a răspuns:

Buna. eu cred ca daca are intr-o relatie. poate a pus ca sa vezi tu si poate ca tu esti baiatul cu care e intr-o relatie. sau. poate a uitat sa stearga:Intr-o relatie de cand era impreuna cu fostul iubit. FUNDA?:*

| InTell a răspuns:

Intreab-o personal daca este intr-o relatie sau nu. Daca iti place de ea spune-i asta si sa stearga relatia ( o rogi frumos) pentru ca esti singurul care trebuie sa se afle in inima ei. Pa, pa.

| AndreutaDeea a răspuns:

De ce nu o întrebi? Nu ar avea de ce să se supere dacă o întrebi. happy Poate doar vrea să se joace cu tine, zic și eu.

| MariusMancea a răspuns:

Probabil relatia e pe sfarsite sau nu o deranjeaza sa umble cu 2. intreab-o direct in fata.

| CoDWAW7 a răspuns:

Sall! faptul ca o fata iti face complimente nu inseamna din prima ca te place, ele mai fac si cate un compliment sau mai multe, dar dupa asta nu iti poti da seama axact. Trebuie sa fi atent la cum se comporta cu tine,(de ex. :nu prea are curajul sa se prea uite la tine, cand esti tu prin preajma striga ceva mai tare etc.) daca ii apare ca e intr-o relatie poate insemna doua lucruri: 1-chiar e intr-o reletie cu cineva si de fapt era doar draguta cu tine cand iti facea complimente; 2-a pus ca e intr-o reletie doar ca sa te faca putin gelos si sa vada cum reactionezi, aici fiind posibil chiar sa te placa, dar aici poate fi si varianta ca ei sa ii placa de altcineva si a pus asta pe fb doar ca sa faca gelos pe altcineva si nu pe tine(iti poti da seama daca sta cu ochii pe alt baiat);
oricum, mai inteaba si tu o fata sau un alt baiat care se stie, daca ai tupeu si nu tie frica sa intrebi, cum e la toti baietii..., succes oricum!

| Virgil1421 a răspuns:

Intreaba si vei afla

| Vindiesel1996v a răspuns:

Sun-o si intreab-o. asta e ce as face eu.