| TheGrooveStreet a întrebat:

sa va spun povestea mea : Acum 1 an imi place mult o fata, am vorbit toate bune si frumoase, o facusem si pe ea sa ma placa insa cand a venit momentul decisiv (adica sa stam impreuna) nu stiu ce s-a intamplat cu mine, parca imi era frica sa avem o relatie habar nu am. Nu o mai vedeam la el de frumoasa cum era inainte, numai tineam la ea ca inainte. Dupa aceasta fata respectiva a suferit mult, plangea la telefon cand vorbeam cu ea, ii parea rau ca nu vroiam eu sa avem o relatie. Acum o vad din nou cea mai frumoasa fata si parca regret ce am facut. Nici nu stiu cum sa ma revansez fata de ea, acum avand doar o relatie de amicie (doar "buna" cand ne intalnim.) As vrea sa ii spun tot dar nu stiu cum. Ce sfat imi puteti da

2 răspunsuri:
| Marijuana a răspuns:

Spune-i deschis tot ce simti, nu iti ascunde sentimentele, ar fi cea mai mare prostie daca ai face asta. Totusi nu cred ca ea sa te ierte dupa ce i-ai facut, eu nu te-as ierta... Incercarea moarte n-are. Succes! pa pa

| david444 a răspuns:

Pai datu ca sunt baiat te pot ajuuta, ii spui cand o vezi ca atunci ai avut trac, emotii si nu ai stiut cum sa reactionezi ii spui ca iti pare tare rau si ca vrei sa indrepti asta.si ii spui din toata inima ca iti place de ea si daca cumva te poate ierta. Sper ca te-am putut ajuta.
Un paste fericit