| zarchaiev a întrebat:

sunt virgin si o sa incep viata sexuala cu iubita mea care numai e virgina are ceva experienta... o pot satisface? cat timp ma va tine numarul? o sa ma fac de ras?

Răspuns Câştigător
| SorinTudor a răspuns:

Foarte mult nu o sa te tina numarul si probabilitatea s-o satisfaci e foarte mica cel putin la primul numar dar e o chestie normala pentru primul numar de sex, daca ea stie ca esti inca virgin nu te faci de ras dar in caz contrar risti sa te faci.

15 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te faci de ras o sa iti dai drumul repede sau tarziu daca esti emotionat asa mai tare.

| zarchaiev explică (pentru mgtow):

Tu probabil nu mai esti, pe tine cat te-a tinut prima data? Imi e frica ca nu o sa pot sa fac nimic. Ca o sa ma termin repede.

| mgtow a răspuns (pentru zarchaiev):

30 min.

| zarchaiev explică (pentru mgtow):

Cand ai facut-o prima data? La primul contact sexual te-a tinut 30 min? Poate 30 de secunde...

| mgtow a răspuns (pentru zarchaiev):

Nu mint chiar am reusit sa ma tin jumatate de ora, datorita emotiilor a intarziat stii tu.

| neutrino a răspuns:

Nu; cateva secunde; da.

| Felys a răspuns:

Toti au un inceput, nimeni nu s-a nascut invatat, poate prima data nu o sa iti prea iasa dar sunt convinsa ca pe parcurs vei reusii sa o satisfaci

| zarchaiev explică (pentru Felys):

Da,dar ceva zice cand o sa vada ca nu ma priecep?

| DeathReaper a răspuns:

Depinde de om, si unii dupa ce isi dau drumul sunt terminati iar altii dupa 2 minute sunt gata pentru a doua partida.

| EU19 a răspuns:

O poti satisface cat de cat.De obicei "incepatorii" nu rezista mult.Dar depinde de fiecare. Daca te iubeste n-o sa-i pese, chiar o sa te ajute.

Iti urez succes si nu uita de protectie:-)

| YummyDkRich a răspuns:

O sa te faci de **** si ea o sa le povesteasca prietenelor, o sa se desparta de tine si asa nu o sa mai ajungi sa ai prietena. nasol frate.

| baTTLe4uTr a răspuns:

Dupa cum ai pus intrebarea mai bine ramai la mana dreapta inca o perioada!

| zarchaiev explică (pentru baTTLe4uTr):

Decat sa lasi raspunsuri din astea, mai bine nu mai lasa!

| baTTLe4uTr a răspuns (pentru zarchaiev):

Multumesc pentru sfat happy
Pot fi si mai pertinent de atat, fii sigur!

Dar, ca sa nu te las cu ochii-n soare, o sa mai bag o fisa si o sa-ti mai las un raspuns poate pe asta il prinzi:

"O pot satisface?" - prietene, tu ai folosit-o pana acum in fata wc-ului si in interiorul palmei si vi aici sa ne intrebi daca o poti tu satisface? Nu visa la performante din prima, lucrurile stau altfel.

"Cat ma va tine numarul?" - ori vrei sa suni un prieten ori bagi la 6/49. Deci daca vrei mai mult da-ti drumul inainte. Asta daca-ti permiti ca unora nu li se mai scoala!

"O sa ma fac de ras?" - Nu se stie ce e in mintea ei. Tu doar aranjeaza-te acolo jos inainte de a-ti face un dus. Incearca o tunsoare la 0!

ps: Ai toate sansele sa fie bleaga... Acorda preludiului timp!

Mult norocwinking!

| zarchaiev explică (pentru baTTLe4uTr):

Amice daca faceai asta din prima, era perfect. multumesc big grin