| IONel56 a întrebat:

Buna, am 21 de ani, de abia acum vreau sa-mi incep viața sexuală, am lungimea penisului de 14 cm, credeți o sa-mi pot satisface iubita?

Răspuns Câştigător
| lusyniuu a răspuns:

Păi nu cred ca ai o problema cu mărimea. sunt unele fete care nu fac față la un penis prea mare si altele care sunt satisfăcute doar cu ple negresmug gaseste si tu o fata care se multumeste cu o mărime normala. de exemplu sunt fată si un penis mai mare de 16cm deja ma jenează nu pot sa ma simt satisfăcută din potriva ma deranjează. asa ca *** linistit totul este ok si dacă chiar vrei sa faci ceva bonus te poti juca cu iubita ta poti pune accent pe preludiu. făi ce ii place cel mai mult. iar daca sunteti îndrăgostiti chiar nu prea vad de ce ar conta mărimea. vorbim de a face dragoste in special nu sex.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ma indoiesc ca vei putea sa-ti satisfaci iubita, cel putin la primele partide sexuale cand te vei scapa pe tine dupa primele secunde.
Dar, satisfactia vaginala tine de un penis considerabil ca lungime dar mai ales ca grosime, de durata sexului si de priceperea barbatului.

| antoniaidk a răspuns:

14cm? poate pentru unele femei nu conteaza, dar la 21de ani sa ai 14cm. când eram mai mica aveam un iubit de 16ani și avea 20de cm

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru antoniaidk):

Pentru unele femei si aia a calului e nimic toata. (E un banc cu Gigel, pe care l-am mai scris).

| MadCat a răspuns (pentru antoniaidk):

Tu ai crezut ce a spus fostul iubit cu 20? laughing Actualul cat are, 35?

| F039GMS a răspuns:

Eu am 22 si o am de 17-18 si satisfac ba chiar de cateva ori e prea mult si trebuie sa fiu lent si grijuliu sau sa fac oral dar stai linistit daca e peste 12 ar trebui sa satisfaca.