| Florinutz_Florinel_1996 a întrebat:

uite am si eu o problema foarte mare sad inainte de revelion am ant o fata si chiar in seara de rev am cunoscut-o. a fost dragoste la prima vedere ne-am inteles foarte bine ea ma iubeste pe mine si eu o iubesc foarte mult pe aceasta fata o iubesc mai mult ca ochii mei din cap ea este totul pentu mine avem amandoi 17 ani diferenta intre noi este doar 2 saptamani. in fie eu o iubesc si cateodata recunosc cas prost ca mai gresesc dar nu o fac intentionat. mereu ma cert cu ea din cauza pr mei. si nu stiu ce sa mai fac. am luat o pauza o singura data de la relatia noasta pentru ca ea a zis ca o faceam sa fie asa sad si mno in fine. neam inpacat si pote ca ma credeti pote ca nu eu o iubesc pe fata asta mai mult de cat pe mine dar sambata seara cand am ajuns acasa am venit de la ea din sat cu inca 3 pr. care printre ei era si fostul pr al ei (3 ani ) a fost cu el. si mno nu am stiut pana nu am fost cu el la bar. in fine cand el a plecat acasa nu stiu ce i-a zis la pr mea de s-a despartit de mine. off doamne mi s-a rupt sufletul cand am auzit-o ca a plans si nu stiu ea crede ea. crede ca am inselat-o ca am fost la club cu fete mam distrat dar nu este asa. acomo am int 2 fete pe pr bune. cu una nu am vb da aialalta ma salutat si m-a pupat pe fata ca suntem amici de cand a vb cu cel mai bun pr al meu. si mno in fine aseara m-a sunat si mi-a zis ca am incheiato de tot si a plans si eu am plans la fel. nu stiu ce ar trebui sa fac ca sa ma inteleaga ca nu iubesc alta fata decat pe ea nu stiu ce sa mai fac o vad pe ea si la colt de strata este singura fata de care m-am atasat si o iubesc mai mult decat pe parintii mei... ce ar trebui sa fac? ce ar trebui sa fac ca sa fiu din nou cu ea ca fara ea nu pot sa traiesc :'( ma simt un om pustiu fara ea. plang tot timpul cand ma uit la pozele cu ea. va rog dati-mi un sfat bun ca as tare disperat si nu stiu cum so impac

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Daca voi va iubiti, atunci mai asteapta putin pana cand ei ii va trece supararea.

| Florinutz_Florinel_1996 explică (pentru neutrino):

Am asteptat. neam inpacat dar dupa 2 zile iar mi-a dat papuci. m-a umilit si m-am simtit ca un gunoiu dupa cum mia vorbit :'( nu stiu ce sa mai fac sau ce sa mai cred

1 răspuns: