| sweetangels a întrebat:

Va intreb...un fost iubit cu care am avut o relatie de cateva luni m-a abordat de ceva vreme si imi vorbeste foarte deschis desi noi dupa ce ne-am despartit nu am mai discutat mult timp, m-a intrebat daca sunt de acord sa fac menage a trois cu el si o fata lesby. Care e faza dragilor? Ca aia i-a zis doar sa priveasca si sa nu se bage (stiu de la el... fata e lesby!) dar evident ca el vrea sa se implice. De ce eu? Voi ati trecut prin asa ceva?!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In orice caz el doreste sa faca sex cu tine si imi bazez rationamentul pe faptul ca un menage a trois in care sa fie inclusa si o lesby presupune sex doar cu tine nu si cu fata lesbyana. Poate ca te tenteaza sa experimentezi niste fantezii cu o lesby dar in cazul in care nu doresti sa te gandesti ca te-a invitat sa faci voi 2 sex deoarece inca te doreste. Fata este folosita doar ca paravan.

| sweetangels explică (pentru corbulalbrosu):

Au descris exact ceea ce cred si eu. Dar el, dupa ce mi-a spus ca tipa i-a zis doar sa priveasca, zice: pai atunci pentru ce? In sensu ca nu-i convine doar sa stea sa se uite...nu stiu daca e ea paravanul sau ii place de ea si ma vrea paravan pe mine. Eu oricum cu el ma inteleg bine si radem mereu...

| corbulalbrosu a răspuns (pentru sweetangels):

O persoana cu o puternica orientare/inclinatie sexuala nu va accepta/concepe sa aiba relatii sexuale contrare orientarii sale deoarece in constientul sau asa ceva ii produce silă sau dezgust, oroare, I-ar displăcea profund.El stie ca lesbyana nu ar accepta sa faca sex cu el de aceea am presupus ca ea este dispusa doar sa-l ajute ca el sa faca din nou sex dar numai cu tine.

15 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

Te crede o c**** sau vrea sa-si bata joc de tine.

| sweetangels explică (pentru Doub):

Multumesc din suflet pentru jignirile aduse. Curva nu ma crede sigur pentru ca am avut o relatie serioasa cu el iar dragostea a fost reciproca asa ca nu vad de ce sa-si bata joc.

| Doub a răspuns (pentru sweetangels):

Nu te-am jignit, adica nu asta a fost intentia mea. Am spus "te crede", nu ca esti. Nu stiu daca dragostea a fost sau nu reciproca, dar ce face el acum nu are nicio legatura cu iubirea. Daca te iubea si te respecta nu te inteba asta.

| sweetangels explică (pentru Doub):

E adevarat ca il simt ca vrea sa se agate de un pretext ca sa se mai culce o data cu mine. Asta e...

| Doub a răspuns (pentru sweetangels):

Nu iti recomand sa faci asta. Nu esti un obiect.

| DraudeS a răspuns:

Imi place cum gandeste fostul tau prieten. Dar..la o asemenea intrebare, mai mult de 14 ani nu-ti dau. In concluzie, renunta o perioada la internet.

| sweetangels explică (pentru DraudeS):

Gandirea mea infantila in cazul asta are o scuza totusi, chiar am specificat la final daca i s-a mai intamplat cuiva pentru ca pentru mine e prima data, n-am mai fost pusa in asemenea situatie si nu stiu cum sa o abordez...nueu am venit cu propunerea eu sunt doar la 'mutare'. Daca iti place cum gandeste exul spune-mi tu cum ai reactiona in locul meu?

| Neuronul a răspuns:

De ce tu? Pentru că probabil încă are o atracţie sexuală faţă de ţine sau pentru că te cunoaşte şi ştie că eşti uşor de convins.

| sweetangels explică (pentru Neuronul):

Dar poate ca e atras de lesby si vrea s-o corupa laughing

| Neuronul a răspuns (pentru sweetangels):

Eşti naivă!winking

| cristinela4 a răspuns:

Dacă vrei să simnți senzații tari, încearcă!

| Andu122 a răspuns:

Draudes are dreptate, mai mult de 14 ani nu ai laughing.Dar, uite ce itit propun.NU! Daca vei face asta vei suferi toata viata stand cu constiinta asta pe cap..In fine chestia asta este un "rahat" dupa parerea mea deoarece tu trebuie sa fii bisexuala..Si acea fata la fel..In fine eu zic sa NU faci chestia asta deoarece vei suferi toata viata pentru greseala facutawinking

| sweetangels explică (pentru Andu122):

Pai ce greseala?