| ovidiu92 a întrebat:

vb cu o fata cu care vreau sa ma combin si nu stiu daca si ea ma place. dar am pus-o la o incercare sa vad daca ma place. i-am spus ca am prietena si ea era ff curiosa cu cine stau si de unde-i si cati ani are, la cre eu intreb pe ea k ce importanta are chestia asta pentru ea. dupa care imi rasp k ii ff important pentru ea si am ramas putin derutat si ma gandeam oare ma place? voi ce parere aveti? cel mai bun rasp fundatongue

Răspuns Câştigător
| nathalie a răspuns:

Buna,Ovidiu! In primul rand nu poti sti sigur daca te place fiindca s-ar putea sa ii placa atentia ta si ceea ce i-ai zis tu sa o fi facut sa se simta amenintata. Dar eu sper si imi place sa cred ca te place. Ti-a mai dat vreodata vreun semn ca te-ar placea? Ai putea sa incerci sa o chemi la o intalnire(de exemplu la un film,prajitura,...) undeva intr-un loc neutru,relaxat, unde sa se simta in largul ei si tu la fel si sa vezi ce se intamplahappy Oricum, mult SUCCES si sa fie intr-un ceas bun!