| AlexandraM888 a întrebat:

Buna TPU vreau sa intreb si eu ceva, poate mi se pare mie stupid nu mai stiu ce sa mai inteleg, mi-a trimis prietena mea niste poze cu ea nud, eu i-am spus doar ca e faina...ea s-a ofticat si de la chestia asta am ajuns sa ne certam fff tare, spunand ca ea imi trimite poze goala si tot ce am eu de spus este ca e faina? Ca s-a simtit prost pentru ca le-a facut si sa le sterg, ca nu stiu sa ma comport cu ea! Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

Ca esti un ciudat. happy
Cum ai putut sa spui ca este doar "faina"?
Nu te atrage deloc? Ea a facut o chestie pe care nu multe fete au curajul sa o faca. happy

8 răspunsuri:
| Putzifer a răspuns:

Spune-i ca pui pozele cu ea nud pe facebook daca mai face figuri de balerina.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O femeie are nevoie de complimente...pentru ca, asa e o femeielaughing.
Simte nevoia sa fie alintata, sa ii se spuna ca e frumoasa, sexi, etc...se astepta la o alta reactia si s-a suparat. Poate considera ca tu nu o vezi atragatoare, deoarece i-ai spus doar ca e ''faina''.

Vorbeste cu ea.Fa-i complimente si vei vedea ca o sa ii treaca.

Succes

| jhonsmyth a răspuns:

laughing)) Pai ce sa zic, de acu ia-o cu binisoru-l si zii ca e sexi, ca ea nu prea sunt ca ....cunosti foarte multe fate dar ea e unica ETC

| Alex_Anghel_1993 a răspuns:

Bai nu stiu ce sa zic despre afat sta adica nu stiu de cat timp va cunoasteti pentru ca o fata normala nu trimite poze nud repede dupa ce v-ati cunoscut adica dupa 6 luni sau nu stiu

| AlexandraM888 explică (pentru Alex_Anghel_1993):

Nu vad relevanta raspunsului tau...ce legatura are asta cu ce am intrebat eu?

| Alex_Anghel_1993 a răspuns (pentru AlexandraM888):

Bai ba frate daca ai spus ca e faina asta e parerea ta, iubita ta a auzit de propria parere si libera exprimare si cine naiba a pus-o sa-ti trimita poze nud cu ea

| G3orge96 a răspuns:

Da-mi si mie pozele ca stiu eu ce sa ii zic laughing

| Sebastian_Stanache_1993 a răspuns:

Trimite si noua pozele sa vedem daca ii faina sau mai faina decat zici tu big grin