| Kayn221 a întrebat:

Vin cu o intrebare mai tampita.
Am penisul destul de mare as zice ( 19 cm ) si nu stiu cum sa il,, ascund ".
Cand port blugi sau altceva mai stramt mi se vede umflatura aia in fata si e jenant. Imi e aiurea sa tot trag de bluza si sa acopar, imi puteti da un sfat ceva?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| GeneviveJ a răspuns:

Buna. In primul rand nu ar trebui sa te simti jenat de asta, e firesc, fiecare e inzestrat in felul lui si asta nu e ceva ce poti schimba. Daca insa consideri ca e prea deranjant, incearca sa porti blugi care sa te avantajeze, e exact ca si in cazul in care ai probleme cu kg, incerci sa le ascunzi purtand haine ce te avantajeaza. Daca esti genul de bait ce poarta si bluze mai lungi e si mai bine.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

„Mai taie din ele ".

suntserios
| suntserios a răspuns:

Il legi de genunchi

| Violleta2022 a răspuns:

Acum ti-a crescut si sula?

Mai ieri erai femeie... uite aici:
"în 31 Octombrie | Kayn221 a întrebat:
Bună TPU.
Am iesit azi de la facultate și era iubitul meu în față și nu am observat..."

| Emilian65 a răspuns:

Sa iei blugi mai largi ca sa nu se mai vada umflatura care te deranjeaza.

| SkyPilot a răspuns:

Pune pe tine un tricou mai lung si mai larg. Dintr-un motiv similar eu port XXL pe dinafara.

| sofisis a răspuns:

Lasa sa se vada. Nu mai fii jenat. E ceva sexy pentru femei asa ca, de ce sa te ascunzi? Fii mandru!

| flixbuster a răspuns:

Asta mi-a adus aminte de un banc.

Bula intra la farmacie disperat: doamna, va rog, am erectie in continuu, nu mai suport, ce-mi puteti oferi?
Farmacista se duce in spate, se sfatuieste cu colegele si revine: domnule, va putem oferi casa, masa si 500 euro pe luna!

| GirlOnline81 a răspuns:

N-am mai întâlnit pana acum un bărbat care sa se rușineze cu penisul lui, in condițiile in care universul a fost atât de generos încât sa i ofere un "Bonus" laughing.
Îmi cer scuze, nu îți pot da un sfat, dar nu m-am putut abține sa nu comentez happy.

| Violleta2022 a răspuns (pentru GirlOnline81):

Nu te mai stresa, ca este troll si pune interbari la misto!
Uita-te la intrebarile ei:
în 31 Octombrie | Kayn221 a întrebat:
...Am iesit azi de la facultate și era iubitul meu în față..."
Mai multe aici:
https://www.tpu.ro/utilizator/aaoeoq/intrebari/

| GirlOnline81 a răspuns (pentru Violleta2022):

Mda... un troll ce suferă de plictiseala cronica.

| Kayn221 explică (pentru Violleta2022):

Dacă ai analiza toate întrebările ai înțelege despre ce e vorba happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru Kayn221):

Ai doua variante: esti hermafrodit, ori esti gay?
Care-i cea corecta?