| alexalx1234 a întrebat:

Vinerea trecuta mi-a spus o fata ca place si azi imi trimite mesaj si imi spune ca vrea sa ne despartim desi eu nu i-am facut nimic ce ar fi putut sa o supere. De ce ar vrea sa ne despartim daca nu i-am facut nimic rau?

15 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cine stie ori nu te place ori s-a jucat cu tine, tia gasit pe altul, ce varsta ai?

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Amandoi avem 16 ani. Vorbeam foarte frumos unul cu altul, ne alintam si in weekend urma sa ne vedem iar. Chiar nu stiu de ce vrea sa se desparta

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

La varsta aia nu prea stim ce vrem, nu ia totul in serios ai pus suflet si esti dezamagit

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Si tot ii vad pe unii care nici 15 ani nu au pupandu-se si vorbind despre lucruri ce nu trebuiau sa le stie de la varsta aia. Nici asta nu inteleg

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Ce sa spun eu am 27 de ani man,nu lua totul in serios, fi indiferent nu m-a placut asta e adio, nu trebuie sa fi ca ei, fi tu insati asa cum esti, o fata serioasa e rar in ziua de azi, plus ca lor le place baieti mai mari ca ei, o fata de 15 i place de unu de 18, 19, tu eu un locul tau m-as duce la sala, sa bag culturism, cardio, sa ma dezvolt mai mult

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Eu la sala ma duc, dar am prieteni care nici la sala nu se duc si umbla fetele dupa ei. Nici nu cred ca pot sa le spun prieteni ca observ ca se dau mari ca au prietene

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Man fizicul asta e

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Tu cum ai reusit sa iti faci iubita? Poate reusesc si eu sa imi gasesc una serioasa happy

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Nam reusit man, dar tu ai timp

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

La ce fete sunt in Constanta... Nu prea cred. Am vazut ca foarte multe dintre ele ma considera urat.

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Atunci cauta una asa ca tine

| alexalx1234 explică (pentru RAY):

Am incercat sa intru in vorba cu unele, dar nici nu ma baga in seama si la liceul la care merg nu este nicio fata.

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Da-mi o poza sa te vad cum arati in privat sau Facebook tau, sa vad daca nu e de vina felul cum te comporti cu ele

| RAY a răspuns (pentru alexalx1234):

Urat nu esti parerea mea doar ca trebuie sa zambesti mai des in poze, nu esti un tip atragator dar eu soun ca ai sanse sa ai iubita una de nota 7