| anonim_4396 a întrebat:

happy vineri imi sarbatoresc majoratul si ca invitat vine un prieten din alt oras.Parintii mei azi au aflat de el, noi sintem doar simpli prieteni. el fiind din alt oras i-as propune sa ramina cu o prietena comuna la mine peste noapte sa doarma, in caz ca nu o sa se poata intoarce in timp acasa. voi ce credeti, ce o sa zica parintii mei? ce o sa creada despre asta?

3 răspunsuri:
| liviu42 a răspuns:

Il culci cu prietena comuna'?

| Viviluka a răspuns:

Daca o sa fie si maicata si taiacut acasa o sa fie totul ok. Spune-i ca dormiti in camere diferite explica ca sunteti doar prietenii si ca sta in alta comuna si n-o sa poata sa ajunga la timp acasa. Spune-i sa stea cu ochii pe voi ca n-o sa se intample nimic. Suceesc si apropo la multi anii! :X cred ca asteptii ziua asta de cand erai mica

| nury a răspuns:

Haha nu big grin am avut in vedere ca raman amandoi peste noapte, nu doar el tongue