| anonim_4396 a întrebat:

.. vreau sa imi raspundeti serios la o intrebare, fara mistouri sau lucruri de genul asta. Dau funda!
deci, astazi o colega de clasa a aflat ca imi place de ea(de fapt un coleg care stia acest lucru i-a spus ei.) si cand am trecut unul pe langa altul ea parea putin surprinsa sau intr-un fel mai putin nervoasa.
Cred ca si ea ma place pentru. ca o fac sa rada, din cand in cand incerc sa o consolez cand ia o nota mica, etc.
Sfaturi indrumari, apreciate happy

P.S. Am 12 ani

3 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Sfat,asteapta sa mai cresti!

| oOSaritaOo a răspuns:

Las-o puţin în pace să uite. happy Dupa aia poţi vorbi liniştit cu ea.

Răspuns utilizator avertizat