| L3viatan a întrebat:

Well,.voi credti in dragostea la distanta?!

Răspuns Câştigător
| maria_7379 a răspuns:

Da cred foarte mult deoarece si eu am o relatie la distanta. Trebuie sa aveti foarte multa incredere unu in altul ca altfel nu ar merge. Insa cum a zis si "iubesc" si eu sunt o dovada vie in ce consta o relatie la distanta.

12 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Da cred foarte mult deoarece sunt implicata si e foarte ok atata timp cat iubesti si ai destula incredere totul e perfect. Nu crede in ce ti-au raspuns ceilalti eu sunt dovada vie. Nu am de ce sa te mint, nu te cunosc doar ti-am dat un sfat tu decizi daca il iei in seama.

| L3viatan explică (pentru iubesc):

Cum zici tu ''iubesc'' o sa i-au in seama sfatul.

| RAY a răspuns:

Nu,la ce fete sunt in ziua de azi in Romania nici in alea de apropiere nu cred, cum sa crezi intro fata la distanta cand nu poti avea incredere in fata de langa tine, gaseste una din orasul tau si va vi ok

| maria_7379 a răspuns (pentru RAY):

Sa sti ca nu toate fetele sunt la fel.

| RAY a răspuns (pentru maria_7379):

Eu n-am scris ca toate sunt la fel maria

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un fel de a ma mintii singur/singura

| sayWhaaat a răspuns:

Intr-o relatie la distanta toti 4 sunt fericiti.

| andreiush25 a răspuns:

Daca te vezi cu ea rareori si comunicati foarte mult... poate sa tina relatia.

| suntZeu a răspuns:

Nu tine, increderea nu sporeste pe timp ce trece ci scade pe timp ce trece.

| MadalynaOke a răspuns:

Da da trebuie sa fi destept ca nu sti peste cine dai sa-ti traga teapa.

| squize2 a răspuns:

Dragostea la distanta nu rezista deorece ea isi gaseste pe cineva si tu o astepti crezand ca te iubeste

| Mariia9876 a răspuns:

Daca esti in stare sa ai incredere in persoana de langa tine tine, dar daca esti o persoana geloasa mai bine las-o balta, parertea mea