| yonutz888 a întrebat:

Salut tuturor! Am avut contact sexual cu prietena mea care era virgina. A durut-o foarte tare dar nu i-a curs sange. I-a curs sange cam la o jumatate de ora dupa si a zis ca i-a mai curs inca o chestie maro sau galbuie a zis. Si inca o mai doare. Vreau sa stiu daca e ceva de care trebuie sa imi fac griji. Va multumesc!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate intampla ca un vas de sange care iriga himenul rupt sa-si fi dat drumul mai tarziu cu toate ca nu este chiar normal sa se intample asa.Acea scurgere de care amintesti s-ar putea sa fi fost mucusul vaginal secretat de glandele secretoare in vederea lubrefierii vaginului.Culoarea maronie se putea datora "colorarii" cu sangele carese scurgea la acel moment dat.Ar fi bine sa faca o vizita la ginecologie.

| Bambyynaa007 a răspuns:

Nu, este ceva absolut normal

| Ririshor a răspuns:

Nu îmi dau seama. În orice caz fata ar trebui să îşi facă un control ginecologic.