| TheBadBeast a întrebat:

Salut tuturor, am o problema si m-am gandit ca poate aici am sa gasesc un raspuns. Mi-am inceput viata sexuala de cativa ani, dar eu in timpul actului sexual nu simt absolut nimic. Am incercat cu foreplay mai lung, deferite pozitii si chiar si dupa cateva ore de sex continuu, eu nu am nici un orgasm si nu simt nimic.
P.S Daca credeti ca o am prea mica, atunci scoateti din calcul aceasta varianta, caci sunt "above average".laughing)

6 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Mai pune condiment și încearcă a doua metoda de sex pentru plăceri reciproce.

| Eireann a răspuns:

Ai auzit se deathgrip? Unii barbati dezvolta un stil de masturbarea dur si agresiv. Si dupa un timp penisul nu raspude decat la acel tip de stilmul foarte puternice. Corpul unei femei nu o sa poata sa reproduca acea senzatia deci actul sexual nu il excita suficient. Crezi ca ar putea sa fie asta problema?

| TheBadBeast explică (pentru Eireann):

Cand ma masturbez, pot sa ma termin si in 10 minute, dar prefer sa ajung la orgasm apoi sa ma opresc si tot fac asa minim o ora, pentru ca apoi orgasmul e foarte puternic.
Pe de o parte nici nu vreau sa ajung sa fac sex 10 minute si apoi sa ma termin. As vrea sa gasesc un echilibru, sa rezist mult, dar sa am orgasme.
Eu ma masturbez intr-un timp lung, dar nu sunt agresiv cu tovarasul meulaughing

| Octavian81 a răspuns:

Pentru orice problema ce tine de viata ta sexuala, te sfatuiesc sa consulti un psiholog ce are copmpetente si de sexolog. Ei stiu sa te ajute cu sfaturi si sunt foarte profi. Tot ce trebuie sa faci e sa fii sincer cu problemele pe care le intampini si sa nu iti fie rusine. Nu esti singurul care se confrunta cu aceasta problema.
Pe forum nu poti rezolva astfel de probleme.
Succes! si Orgasme cu placere la cote cat mai inalte.

| TheBadBeast explică (pentru Octavian81):

Multumesc de raspuns Octavian, speram sa gasesc pe cineva care sa fi trecut prin aceeasi situatie si sa ma ajute cu un sfat. Oricum cat de curand am sa merd la un psholog, pentru eu cred ca din punct de vedere biologic nu am nimic, poate e o rotita stricata la minelaughing

| Necorici_Claudiu_1995 a răspuns:

Poate esti gay