| anonim_4396 a întrebat:

Salut.
Unde pot sa gasesc prezervative mai mari fata de cele cu diametrul nominal de 56 mm? Cele de 56 mm nu ajung pana la baza.

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Toate prezervativele sunt fabricate in 3 tipodimensiuni ca si lungime si anume de, 178mm, 195mm si 205mm. Se mai fabrica si prezervative gigant cu lungimea de 251mm dar aceasta marime se gaseste foarte rar. Largimea prezervativelor este una dintre dimensiuni dar aceasta nu are absolut nici-o legatura cu lumgimea lor. big grin

| Emilian65 a răspuns:

La farmacie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Minciuni gogonate, lungimea e standard si cine a folosit o data in viata unul, stie ce vorbesc, la grosime e alta poveste. Tine-ti puta sa mai creasca laughing)) canta-i seara cand te pui la culcare

| Anna121 a răspuns:

Pe site-uri online ai incercat?

| anoniiim1807 a răspuns:

Un mod suptil de a spune ca o ai mare laughing)
Glumesc. Cred ca se gasesc la magazine, nu? laughing

| Robi673547 a răspuns (pentru anoniiim1807):

M-am gandit sa spun ca nu vreau raspunsuri la misto, insa am zis ca nu mai e cazul.
Am mers in 6 farmacii si nu am gasit nimic mai mare.
Nu e nimic amuzant.