| anonim_4396 a întrebat:

Salut utilizatorilor TPU! Am o mica problema si ma gandesc ca poate ma puteti ajuta. Fac scoala de soferi, iar acolo la orele de legislatie am cunoscut o fata foarte draguta si de treaba care am impresia ca ma km place. Si eu pe ea. Problema este ca este tiganca.(Nu e de aia grasa cu fusta si cu parul legat cu funde rosii ci e o brunetica subtirica si frumoasa). Va rog sfat! Sunt foarte confuz si dezorientat happy nu stiu ce sa aleg. Stiu ca nu e bine sa judecam dupa aparente... Voi ce ati face?

1 răspuns:
| MinnieHaha a răspuns:

Tu alegi prietenii/relatiile dupa nationalism?
Maii sincer iti zic ca daca o placi ar cam fi cazul sa lasi deoparte inhibitiile si sa ii spui ce simti:* Succeslove struck